بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲
بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲

بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲

به دلیل استقبال فراوان از انواع مختلف دوچرخه برای انجام فعالیت‌های ورزشی، سرگرم شدن، رفت و آمد و … در حال حاضر شرکت‌ها و برندهای سازنده مختلفی به طراحی و تولید این محصولات اشتغال دارند. برخی از این برندها توانسته‌اند جایگاه قابل قبولی در بازار به دست آورده و رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به دوچرخه جاینت اشاره کرد. بسیاری از دوچرخه‌سواران ترجیح می‌دهند بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ موجود در بازار را بشناسند و به خرید آن دست بزنند. اما با بهترین این محصولات به اندازه کافی آشنا نیستند. به همین دلیل در این مقاله قصد معرفی بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ را داریم تا این افراد در خرید خود با دغدغه‌ای مواجه نشوند.

 

دوچرخه جاینت  Giant Propel advanced 2

این محصول، یکی از بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ بوده و از جمله دوچرخه‌های کورسی به شمار می‌رود. بنابراین برای افرادی که به مسابقات و کورس‌ها تمایل دارند بسیار مناسب و کاربردی است. این دوچرخه جاینت را می‌توانید به آسانی تحت کنترل درآورده و هرگونه امکانات مورد نظر خود را در آن جستجو کنید.

سبک بودن تنه کربنی دوچرخه کورسی جاینت (۲۰۲۲) Giant Propel advanced 2 یکی از ویژگی‌های اصلی آن است. رکاب زنی با استفاده از این دوچرخه جاینت به طور حتم شما را پیروز مسابقات خواهد کرد. لوله زین این دوچرخه امکان تنظیم داشته و تکنولوژی به کار رفته در تنه و پدال آن، کیفیت بالایی دارد.

دوچرخه جاینت  Giant Propel advanced 2

 

 

دوچرخه جاینت  XTC Advanced sl ۲۹ ۱

دوچرخه کوهستان جاینت مدل XTC Advanced sl ۲۹ ۱ را می‌توان به طور حتم یکی از بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ به شمار آورد. این محصول از تکنولوژی بالایی برخوردار شده و کیفیت قابل توجهی هم دارد.

این دوچرخه با استفاده از یک فریم کربن بسیار سبک و در عین حال با استحکام و مقاومت بالا به وجود آمده است. بسیاری از قطعات به کار رفته در ساختار این دوچرخه توسط کمپانی شیمانو طراحی و ساخته شده‌اند. بنابراین از کیفیت قطعات آن خیالی آسوده خواهید داشت. با خرید این دوچرخه قادر به انجام هر گونه تفریحات لذت بخش در کوهستان و یا حتی ترتیب دادن یک مسابقه پر هیجان در محیط‌های کوهستانی خواهید بود. دو شاخ فنردار این دوچرخه، به طور ویژه برای مسابقات طراحی شده و به قفل کننده‌ای مجهز شده که می‌توانید آن را از راه دور تحت کنترل خود در بیاورید.

دوچرخه جاینت  XTC Advanced sl 29 1

کمک فنرهای به کار رفته در این محصول قادرند شوک‌های وارد شده از موانع و پستی و بلندی‌های زمین را به خود جذب کرده و لذا سواری بسیار روان و راحتی را برای دوچرخه‌سوار به وجود آورند. می‌توانید لوله زین این دوچرخه را به نحوی تنظیم کنید که به طور کامل با فرم بدنی و استایل شما تناسب و سازگاری داشته باشد.

این اقدام را می‌توانید از راه دور نیز انجام دهید. در طراحی لوله زین این دوچرخه از فناوری ویژه‌ای استفاده شده که به دوچرخه سوار این امکان را می‌دهد که این بخش را به طور کامل در جای خود محکم و ثابت کند. فریم به کار رفته در طراحی این محصول از نوع کامپوزیتی و بسیار پیشرفته در نظر گرفته شده است. این فریم بسیار سبک بوده و استحکام و مقاومت بسیار بالایی هم دارد. به همین دلیل به چالاکی هرچه بیشتر دوچرخه‌سوار کمک می‌کند.

 

دوچرخه جاینت  Giant Revolt 2

اگر به دنبال انتخاب و خرید بهترین دوچرخه های جاینت ۲۰۲۲ هستید و تمایل به شناخت بیشتر این محصولات دارید بهتر است با ویژگی‌های دوچرخه جاینت ریولت ۲  نیز آشنا باشید. این دوچرخه را می‌توان محصولی همه‌کاره به شمار آورد. بنابراین شما می‌توانید در مسیرهای خاکی، شنی، ناهموار و یا سنگفرش از آن استفاده کنید. این محصول با استفاده از یک فریم کربنی و فیلیپ چیپ به وجود آمده که به دوچرخه سوار امکان تنظیم فاصله دو محور و همچنین فضای خالی تایر را خواهد داد.

دوچرخه جاینت  Giant Revolt 2

این دوچرخه بسیار سبک وزن بوده و عملکرد و بازدهی سریعی هم دارد. بهره‌مندی از ترمزهای دیسکی کاملاً یکپارچه از دیگر ویژگی‌های این محصول است. فریم این محصول از صندلی‌های نازک و پایینی بهره‌مند شده و لذا این امکان را دارد که تمامی تکان‌ها و لرزش‌های موجود در طول مسیر را به خود جذب کند. این دوچرخه را می‌توانید در کورس و مسابقات مورد استفاده قرار داده و راحتی بسیار بالایی را تجربه کنید.

 

دوچرخه لیو  Devote Advanced Pro

کمپانی جاینت سعی خود را به کار گرفته تا برای تمامی افرادی که به دوچرخه‌سواری علاقه دارند محصولی مناسب و شایسته تولید کند. به همین دلیل دوچرخه‌های مخصوص بانوان را با نام تجاری لیو روانه بازار مصرف کرده است.

دوچرخه لیو  Devote Advanced Pro

بنابراین این دوچرخه زنانه به طور ویژه برای استفاده خانم‌ها طراحی شده و در فرایند ساخت آن، به فیزیولوژی بدنی و ویژگی‌های جسمانی بانوان توجه شده است تا این افراد بتوانند به راحتی دوچرخه‌سواری کنند. این دوچرخه را می‌توان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین و در واقع یکی از بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ برای بانوان به شمار آورد.

با استفاده از این محصول، بانوان قادر به دوچرخه‌سواری در تمامی مسیرهای خاکی و یا حتی کوهستانی خواهند بود. سبکی وزن و استحکام بدنه کافی از دیگر ویژگی‌های این محصول است. بانوان با استفاده از این دوچرخه جاینت، کارایی و بازدهی مورد نظرشان را خواهند داشت و از سوی دیگر کنترل کافی آن‌ها بر روی این محصول، دوچرخه‌سواری را برایشان لذت بخش‌تر و جذاب‌تر خواهد ساخت.

 

دوچرخه جاینت تالون  Giant talon ۲۰۲۲

برای افرادی که به دنبال خرید دوچرخه و آشنایی با بهترین دوچرخه‌های جاینت ۲۰۲۲ هستند، شناخت ویژگی‌ها و مشخصات این محصول، ضرورت اساسی دارد. این دوچرخه را می‌توان در رده دوچرخه‌های کوهستان جای داد. بنابراین قادر خواهید بود به راحتی در مسیرهای ناهموار و پستی و بلندی‌های کوهستانی از آن استفاده کرده و آن را در جاده‌های خاکی نیز به کارگیرید. این محصول با استفاده از یک فریم آلومینیومی طراحی شده بنابراین وزن بسیار سبکی دارد.

دوچرخه جاینت تالون  Giant talon 2022

پس می‌توانید به راحتی از آن استفاده کرده و یا به کنترل دوچرخه در مسیرهای مختلف اقدام کنید. یکی از مهمترین ویژگی‌های دوچرخه جاینت تالون ۴ GIANT TALON 4 (2022) بدنه و تنه هاردتیل آن بوده و ویژگی دیگر آن، دو شاخ به کار رفته در فرایند طراحی آن است که حرکت ۱۰۰ میلیمتری دارد. وجود این ویژگی کمک می‌کند تا شما بتوانید به راحتی دوچرخه را تحت کنترل در آورده و به جذب تکان‌ها و لرزش‌های جاده‌ای کمک کنید. کمپانی جاینت این نوع از دوچرخه‌ها را نیز مانند دیگر محصولات خود، برای سایزهای مختلفی طراحی و تولید نموده و روانه بازار مصرف کرده است.

نظر خود را بنویسید