راهنمای انتخاب صحیح دوچرخه کودک

راهنمای انتخاب صحیح دوچرخه کودک

روش های انتخاب صحیح دوچرخه کودکان و مزایای استفاده از آن در این مقاله به صورت کامل توضیح داده می شود. سایز دوچرخه کودکان، با توجه به قد و بازه سنی آنها تعیین می شود. از این رو در زمان خرید دوچرخه علاوه بر قیمت مناسب باید توجه ویژه ای به سایز و اندازه آن نیز داشته باشید تا کودک شما به راحتی بتواند از آن استفاده کنید.  از این رو توصیه می کنیم که حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

انتخاب درست دوچرخه کودکان با توجه به قد و سن

سایز دوچرخه مناسب کودک با سایز مناسب دوچرخه بزرگسالان تفاوت دارد. به گونه ای که سایزبندی دوچرخه کودکان اغلب با توجه به اندازه چرخ ها و رده سنی بچه ها انجام می شود. در ادامه به بررسی نکاتی که برای خرید دوچرخه مناسب کودکان باید به آن توجه کنید، پرداخته ایم:

·        اگرچه سن کودک برای انتخاب دوچرخه مناسب اهمیت دارد، اما به هیچ عنوان سن را تنها معیار برای انتخاب دوچرخه کودکانه قرار ندهید، چرا که عامل مهمتر، تناسب قد کودک با اندازه دوچرخه کودکان می باشد.

·        به هیچ عنوان دوچرخه ای بزرگتر از سایز استاندارد برای کودکان خود خریداری نکنید، چرا که این کار باعث می شود که فرزند شما در تمام مدت احساس ترس داشته باشد و نتواند لذت کافی از تفریح خود ببرد.

·       به طور معمول برای کودکان بین سنین ۲ تا ۵ سال دوچرخه سایز ۱۲، کودکان بین سنین ۵ تا ۸ سال دوچرخه سایز ۱۶، کودکان بین سنین ۸ تا ۱۱ سال دوچرخه سایز ۲۰ و برای کودکان بیشتر از ۱۱ سال دوچرخه سایز ۲۴ و ۲۶ مناسب خواهد بود.

  می توانید  مقاله  تعیین  سایز دوچرخه با توجه ب سن و قد  را مطالعه کنید

 

دوچرخه دخترانه و پسرانه کودکان

امروزه تنوع در رنگ و شکل ظاهری دوچرخه ها به گونه ای است که برای دخترها و پسرها دوچرخه های جداگانه ای و با رنگ های گوناگون طراحی و تولید شده اند که این ویژگی باعث جذابیت هرچه بیشتر آنها شده است. به عنوان مثال از آنجایی که رنگ صورتی محبوب ترین رنگ دخترها محسوب می شود، بیشتر دوچرخه های دخترانه موجود در بازار با این رنگ عرضه شده اند.

خرید دوچرخه کودک

 

 

مزایای خرید دوچرخه برای کودکان

دوچرخه سواری برای کودکان علاوه بر اینکه یک سرگرمی مفرح و لذت بخش به شما می رود و انتخاب صحیح دوچرخه کودک ، مزایایی به ارمغان می آورد که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند:

·        دوچرخه سواری به کودکان آموزش می دهد که چگونه دست و پای خود را یکدیگر هماهنگ کنند و به تعادل برسند.

·        سطح هوشیاری کودکان با دوچرخه سواری افزایش پیدا می کند.

·        تحرک کودکان با دوچرخه سواری افزایش پیدا می کند که این امر باعث تناسب اندام کودکان و جلوگیری از چاقی در آنها می شود.

·        کودکان با دوچرخه سواری روحیه شادابی پیدا می کنند که این امر تاثیر مثبتی بر خلق و خوی آنها خواهد گذاشت.

·        اعتماد به نفس کودکان با دوچرخه سواری افزایش پیدا می کند.

·        این تفریح جایگزین خیلی خوبی برای بازی های رایانه ای محسوب می شود.

·        استرس و نگرانی کودکان از حضور در اماکن عمومی و شلوغ با دوچرخه سواری کاهش پیدا می کند.  

·        بازی با دوچرخه بهترین روش برای تخلیه انرژی کودکان بیش فعال به شمار می رود.  

·        طبق تحقیقات پزشکان ثابت شده است که دوچرخه سواری تاثیر خیلی خوبی بر خواب کودکان می گذارد.

·        مهارت های اجتماعی کودکان با دوچرخه سواری افزایش پیدا می کند.

·        بهبود عملکرد قلب و عروق از مزایای دیگر دوچرخه سواری محسوب می شود.

   برای خرید دوچرخه بچه گانه می توانید از طریق فروشگاه بایکی لند اقدام کنید

 

قیمت دوچرخه کودکان

اگر قصد خرید دوچرخه کودک ارزان قیمت و در عین حال بادوام را دارید، حتما فروشگاه بایکی لند را بررسی کنید. چرا که ما با عرضه انواع دوچرخه دخترانه، پسرانه و کودکانه امکان خرید هر نوع دوچرخه و با هر رنج قیمتی را برای شما فراهم کرده ایم. تا با توجه به بودجه و نیازی که دارید، بتوانید بهترین گزینه را خریداری کنید. تنها کافی است که با مشاوران ما در تماس باشید تا آنها ضمن معرفی انواع دوچرخه، راهنمایی های لازم برای انتخاب بهترین دوچرخه را به شما ارائه دهند.

 

نظر خود را بنویسید