۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان
۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان

۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان

دوچرخه‌ها یکی از مهم‌ترین وسایل نقلیه هستند که می‌توانید از آن‌ها برای جابه‌جایی‌های درون‌ شهری، تفریح و گردش، ورزش و… استفاده کنید. به‌ همین دلیل  در سال‌های اخیر میزان استفاده از دوچرخه افزایش قابل‌ توجهی داشته است. بسیاری از افراد به‌ دنبال انتخاب و خرید دوچرخه‌ پرفروش هستند که از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد. به‌ همین دلیل در این مقاله  ۱۰ دوچرخه پر فروش  سال ۱۴۰۱ را در فروشگاه اینترنتی بایکی لند تا ۱۰ میلیون تومان را معرفی می کنیم.

خرید دوچرخه پرفروش

قیمت دوچرخه پرفروش

 

دوچرخه ویوا مدل سناتور Senator سایز ۲۶

همان‌طور که می‌دانید ویوا یکی از کمپانی‌های بسیار معروف و شناخته‌ شده و محبوب در زمینه تولید دوچرخه در جهان است. این کمپانی دوچرخه‌های خود را در وزن‌های بسیار سبک، با دوام و کیفیت کافی تولید می‌کند. قیمت دوچرخه ویوا با توجه به کیفیت بدنه و قطعات آن بسیار مقرون به صرفه است. یکی از محصولات پرطرفدار  این برند، دوچرخه ویوا مدل سناتور سایز ۲۶ است.

دوچرخه 26 ویوا مدل سناتور 18

این محصول از فریم آلومینیومی بهره می برد بنابراین استحکام بالایی دارد. از سوی دیگر فریم‌های آلومینیومی سبک‌ وزن هستند. پس این دوچرخه از وزنی سبک هم برخوردار است.  سیستم دنده به‌ کار رفته در این دوچرخه شیمانو بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این دوچرخه در واقع یک دوچرخه‌ کوهستان به شمار می‌رود که می‌توانید از آن برای طی کردن مسیرهای شیب‌دار، مسیرهای سنگلاخ و یا کوهستانی استفاده کنید. از سوی دیگر این وسیله نقلیه مناسب کاربرد در سطح شهر است. تمامی افرادی که قد آن‌ها از ۱۵۰ سانتی‌متر تا کوچک‌تر از ۱۸۰ سانتی‌متر است، می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

دوچرخه کوهستان المپیا مدل وینر سایز ۲۷.۵

این محصول از بدنه‌ای بسیار سبک و مقاوم آلومینیومی ساخته شده است. قیمت مقرون‌ به‌ صرفه و کیفیت  بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوچرخه به شمار می‌رود. دوچرخه کوهستان المپیا مدل وینر سایز ۲۷٫۵ از تعداد دنده ۲۱ سرعته برخوردار است و رنگ کربن و طوقه ۳ سانتی دوجداره دارد. دیسکی بودن ترمز این محصول و قیمت ارزان این دوچرخه را در زمره ۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان قرار می‌دهد.

خرید دوچرخه المپیا مدل وینر سایز 27.5

دوچرخه اورلرد مدل Converse 2.0D  سایز ۲۶

این محصول توسط کمپانی مطرح اورلرد طراحی و ساخته‌ شده است. برای دوچرخه سواری در سطح شهر، جاده‌های هموار و همچنین مسیرهای کوهستانی می‌توانید از این دوچرخه‌ اورلرد استفاده کنید. در حقیقت می‌توان گفت این محصول، دوچرخه‌ای دو منظوره به شمار می‌رود که برای مصارف متنوع و مورد نظر شما مناسب است.

جنس فریم این دوچرخه از آلومینیوم بوده و ترمز گیری آن توسط سیستم ترمز ویبریک انجام می‌شود. دوچرخه اورلرد مدل CONVERSE 2.0D سایز ۲۶ از سیستم دنده شیمانو و ۲۴ سرعته برخوردار شده و دو شاخ آن نیز مجهز به سیستم قفل شو است. همان‌طور که می‌دانید وجود این ویژگی برای دوچرخه‌سواری در سطح شهر و مسیرهای هموار ضرورت دارد. دوشاخ قفل شو از اتلاف انرژی دوچرخه سوار در مسیرهای هوار شهری جلوگیری می کند.

دوچرخه اورلرد overlord مدل CONVERSE-2D سایز 26

 

دوچرخه اورلرد مدل پانامرا سایز ۲۷.۵

این دوچرخه نیز از کمپاننی معروف اورلرد است. و برای استفاده در سطح شهر و مسیرهای هموار و ناهموار مناسب است. همچنین می‌توانید با استفاده از آن مسیرهای کوتاه کوهستانی را نیز پشت سر بگذارید. دوچرخه اورلرد مدل PANAMERA 3.0 سایز ۲۷٫۵ از ترمز دیسکی هیدرولیکی بهره می برد و برای سواری در مسیرهای طولانی و حرفه ای بسیار مناسب است. بهره‌مندی از سیستم ترمز دیسکی هیدرولیک و سیستم دنده شیمانو ، از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوچرخه اورلرد است.

دوچرخه اورلرد مدل PANAMERA 3.0 سایز 27.5

همچنین وجود طوقه دوجداره آلومینیومی در این دوچرخه سبب می‌شود تا دوچرخه‌سوار بتواند با صرف کمترین میزان انرژی مسیر بسیار زیادی را پشت سربگذارد. سیستم دنده به‌ کار رفته در این محصول شمانو ۲۴ سرعته است. به‌ طور کلی قطعات این دوچرخه از برند شیمانو فراهم شده‌ و لذا دوچرخه‌ای حرفه‌ای  است. کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون‌ به‌ صرفه موجب می شود تا این دوچرخه در گروه ۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان قرار بگیرد.

 

دوچرخه شهری پولاریس ۲۸۰۲  سایز ۲۸

این دوچرخه از برند پولاریس که یک برند اقتصادی به شمار می رود، می باشد. دوچرخه مورد نظر برای استفاده در سطح شهر و جاده‌های هموار بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. آقایان و بانوان می‌توانند از این محصول استفاده کنند. دوچرخه شهری پولاریس ۲۸۰۲ سایز ۲۸ از نوع کمک‌ فنر دار بوده و از بدنه‌ای از جنس آلومینیوم برخوردار است. این دوچرخه شهری  دنده ای و کلاج دار است. این محصول با کیفیت قابل‌ قبولی ساخته‌ شده و با قیمتی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه هم در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. به دلیل قیمت مقرون به صرفه محبوبیت بسیاری در میان دوچرخه های شهری داراست.

 

دوچرخه ویوا مدل سناتور Senator 100  سایز ۲۹

دوچرخه سناتور ویوا با استفاده از آلیاژ آلومینیوم ساخته‌ شده که یکی از محبوب‌ترین آلیاژها در صنعت دوچرخه به شمار می‌رود. چراکه وجود آن کمک می‌کند تا مقاومت محصول افزایش زیادی پیدا کرده و از سوی دیگر وزن آن‌ هم بسیار سبک باشد. دو شاخ به‌ کار رفته در فرآیند طراحی و ساخت این محصول از نوع کمک‌ فنر دار بوده که باعث می‌شود دوچرخه این قابلیت و امکان را به دست آورد که در مناطق ناهموار و یا کوهستانی و شیب‌دار به‌ راحتی حرکت کند. از سوی دیگر وجود این امکان باعث می‌شود تا از برخورد ضربات با دوچرخه‌سوار پیشگیری به عمل آید.
سیستم دنده دوچرخه ویوا مدل سناتور SENATOR 100 سایز ۲۹ از برند شیمانو و ۷ سرعته است. و لذا می‌تواند سرعت‌های گوناگونی را برای شرایط هموار و ناهموار فراهم کند. از سوی دیگر این دوچرخه می‌تواند در سربالایی‌ها، کاربری مناسبی از خود نشان دهد.

 

دوچرخه کوهستان ویوا مدل فشن Fashion سایز ۲۶

دوچرخه ویوا برای ساخت این دوچرخه از آلیاژهایی از جنس آلومینیوم است. تا مقاومت محصول را افزایش دهد و از سوی دیگر محصولی بسیار سبک وزن طراحی کند. دو شاخ این دوچرخه از نوع کمک‌ فنر داراست و این محصول از سیستم دنده ۷ سرعته شیمانو بهره می برد. به دلیل فریم خمیده و سبک این دوچرخه در میان بانوان بسیار محبوب است.

دوچرخه viva fashion size 26

لاستیک به‌ کار رفته در دوچرخه کوهستان ویوا مدل فشن Fashion سایز ۲۶، از برند معتبر کندا دارای پهنای ۲ در ۳۵ است. بنابراین می‌توان آن را در گروه دوچرخه‌های لاستیک پهن جای داد. این دوچرخه‌ها با بهره‌مندی از این ویژگی امکان استفاده در تمامی شرایط آب‌ و هوایی را دارند و یا می‌توانید از آن‌ها بر روی آسفالت‌های خیس هم استفاده کرده و دچار لغزش نیز نشوید. این دوچرخه‌ها امکان استفاده در مناطق گلی، شن آلود، ماسه‌ای، تپه و… را نیز دارند.

 

 

دوچرخه کوهستان المپیا مدل باکسر Boxer سایز ۲۷.۵

اگر به‌ دنبال انتخاب و خرید یک دوچرخه پرفروش و ارزان و باکیفیت هستید. می‌توانید دوچرخه کوهستان المپیا مدل باکسر BOXER سایز ۲۷٫۵ را انتخاب کنید. این محصول برای استفاده آقایان و بانوان طراحی‌ شده و از بدنه‌ای از جنس آهن بهره می برد. بسیاری از قطعات به‌ کار رفته در این دوچرخه کوهستان، از برند شیمانو انتخاب شده‌اند.
به‌ همین دلیل این محصول کیفیت و کارایی مورد نظر شما را دارد. سیستم ترمز این دوچرخه دیسکی و ویبریک بوده و از ۲۱ دنده و دو شاخ کمک‌ دار نیز به‌ وجود آمده است. سایز فریم این محصول ۱۸ بوده و لذا برای افرادی که قامت آن‌ها تا ۱۷۰ سانتی‌متر است مناسب و کاربردی خواهند بود. از آنجایی‌که این دوچرخه از انواع دوچرخه‌های کوهستان به شمار می‌رود پس می‌توانید از آن در مسیرهای پرشیب و کوهستانی استفاده کنید و یا آن را در مسیرهای شهری هموار به کار گیرید.

 

 

دوچرخه ولوپرو مدل VP9000 سایز ۲۶

این دوچرخه برای استفاده بانوان و آقایان طراحی‌ شده است. از جمله ویژگی‌های دوچرخه ولوپرو مدل VP9000 سایز ۲۶ می‌توان به ترمز ویبریک آن اشاره‌ کرد. سایز فریم این دوچرخه ۱۷  و بدنه آن از جنس آلومینیوم ساخته‌ شده است. این دوچرخه ۲۱ دنده  و فریم بسیار سبک و بدنه‌ای بسیار ظریف دارد. بنابراین بانوان می‌توانند به‌ راحتی از آن استفاده کنند.

اینفوگرافی دوچرخه ولوپرو vp9000

 

 

دوچرخه ویوا مدل بلیز ۲۰۰ سایز ۲۷.۵

این دوچرخه کوهستان از فریم آلومینیومی بسیار سبک ساخته‌ شده است. و از دو شاخ کمک‌ دار قفل شو و تنظیمی بهره می برد. و دارای سیستم دنده ۲۴ سرعته شیمانو است.  طوقه آلومینیومی دوچرخه ویوا مدل بلیز ۲۰۰ سایز ۲۷٫۵ دوجداره و زین پهن و طبی ویوا نیز از دیگر قطعات این دوچرخه حرفه ای می باشد. این محصول در رده‌ دوچرخه‌های حرفه ای و محبوب کمپانی ویوا جای گرفته و می‌توان آن را در گروه ۱۰ دوچرخه پر فروش تا ۱۰ میلیون تومان قرار داد.

دوچرخه ویوا مدل بلیز 200 سایز 27.5

نظرات (2)

احمد

ممنون از اطلاعت خوبتون. بنظرم دوچرخه ویوا و اورلرد تا ۱۰ میلیون تومان بهترین انتخاب باشه. در رده پایین تر هم دوچرخه المپیا به نسبت قیمت کیفیت خیلی عالی دارن

سارا

بنظر من بهترین انتخاب تا رنج قیمت ۱۰ میلیون دوچرخه ویوا هست. مثلا مدل بلیز یا مدل های مشابه آن.

نظر خود را بنویسید