۸ مورد مهم در خرید دوچرخه بچه گانه

۸ مورد مهم در خرید دوچرخه بچه گانه

خرید دوچرخه بچه گانه مناسب یکی از دغدغه های والدین است.  دوچرخه بچه گانه مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ ما میدانیم انتخاب دوچرخه مناسب برای کودکانی که تازه می‌خواهند دوچرخه‌سواری را شروع کنند بسیار گیج‌کننده است و برندهای آن‌ها با دوچرخه‌های بزرگ سال متفاوت است و سوال دیگری مانند اینکه کدام نوع ترمز برای کودکان مناسب تر است و یا اینکه چقدر بابت قیمت دوچرخه کودک بایستی هزینه کرد. نگران نباشید ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک دوچرخه دخترانه و پسرانه مناسب برای کودکانتان انتخاب کنید.

 

دانستن سایز دوچرخه بچه‌گانه

سایز دوچرخه بچه‌گانه بر اساس تایر آن‌ها هست و مانند دوچرخه‌های بزرگ‌سال نیست که معمولاً بر اساس فریم دوچرخه است.سایزهای معمول دوچرخه‌های بچه‌گانه به این صورت است : ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۲۰ و ۲۴٫ هرچه کودک بزرگ‌تر باشد سایز بزرگ‌تر باید خریداری شود.اگر در ابتدا دوچرخه مناسب برای کودکتان انتخاب کنید نه تنها از نظر سلامتی جسم به او کمک کرده اید بلکه خاطره خوش از اولین دوچرخه اش در ذهنش حک می شود.

 

به دست آوردن سایز کودکان

بهترین روش به دست آوردن سایز مناسب دوچرخه این است که ابتدا سایز کودک را به دست آوریم. ممکن است دوچرخه‌ای که برای یک کودک ۵ ساله پیشنهاد می‌شود برای یک کودک ۴ ساله یا ۶ ساله دیگر مناسب باشد زیرا سایز کودکان متفاوت است. به دست آوردن سایز کودکان بسیار ساده است کافی است آن‌ها با کفش کنار دیوار بایستند و شما بالاترین قسمت بین پاهای آن‌ها را رو دیوار علامت بزنید.

سپس آن علامت را تا سطح زمین اندازه بگیرید و به کمک جدول سایز دوچرخه مناسب را به دست باورید. در زمان خرید دوچرخه نزدیک‌ترین سایز مناسب را خریداری کنید اما سایز بزرگ‌تر را به‌هیچ‌عنوان خریداری نکنید زیرا دوچرخه‌سواری با دوچرخه بزرگ‌تر هم خطرناک است و هم ناامیدکننده.

 

راهنمای خرید دوچرخه بچه گانه

 

 

از برندهای خوب خرید کنید

برندهای خوب معمولاً دارای سایزهای استاندارد هستند و کیفیت مناسب و تا زمانی که نیاز به تغییر سایز ندارید عملکرد مناسبی خواهد داشت و در آخر هم می‌توانید به‌عنوان دوچرخه کارکرده بفروشید. معمولا برند خوب دارای انواع مختلف دوچرخه کودک دخترانه و پسرانه می باشند. برای خرید دوچرخه کودک ارزان میتوانید از برندهای متوسط اما استاندارد استفاده کنیم.

  روش های انتخاب صحیح دوچرخه کودکان و مزایای استفاده از آن را مطالعه کنید.  

از دوچرخه فروشی‌ها خرید کنید

سعی کنید از فروشگاه‌های تخصصی خرید دوچرخه بچه گانه را انجام دهید.  (به‌صورت آنلاین یا حضوری) و از فروشگاه‌هایی که همه‌چیز برای فروش دارند و دوچرخه‌ام می‌فروشند خرید نکنید زیرا هم در زمان خرید راهنمایی درستی نمی‌کنند و هم در زمان تضمین پاسخگویی مناسبی نخواهند داشت. شما میتوانید بهترین قیمت دوچرخه کودک و دوچرخه کودک ارزان را در فروشگاه اینترنتی بایکی لند مشاهده کنید.

 

وزن دوچرخه

معمولاً دوچرخه‌های بچه‌گانه دارای وزن زیادی هستند که حدود نصف کودک وزن دوچرخه است و نسبت به دوچرخه‌های بزرگ‌سال سنگین‌ترند. وزن زیاد باعث می‌شود قدرت مانور و در مصافت‌ها بسیار خسته‌کننده است بنابراین پیشنهاد می‌شود دوچرخه‌هایی با بدنه آلومینیوم یا تیتانیوم خریداری شود و یا اگر دارای بدنه آهنی بود طوقه‌ها و سایر لوازم آن‌ها آلومینیوم و سبک باشند.

 

لاستیک‌های بادی

من معمولاً لاستیک‌های بادی را به لاستیک‌های پلاستیکی و فومی ترجیح می‌دهم اگرچه گفته می‌شود این لاستیک‌ها برای کودکان خطری ندارد. اگرچه کودکان ۴ ساله علاقه بیشتری برای حرکت‌های سریع دارند. همچنین لاسیک های بادی قابلیت کنترل بهتری در چمن، خاکی و پریدن دارند.

 

قیمت دوچرخه

معمولاً والدین رو تشویق می‌کنیم که گران‌ترین دوچرخه‌ای که می‌توانند را برای کودکان خود بخرند اما درمورد دوچرخه‌های تعادلی چون کودکان سریع به توانایی سوارشدن بر روی دوچرخه‌های پدالی می‌رسند پیشنهاد می‌کنم هرکدام را با هر قیمتی که می‌توانند خریداری کنند.

 

ترمزها

ترمزهای دوچرخه کودکان بهتر است دستی باشند و بسیار نرم که دستان کودکان توانایی استفاده از آن را داشته باشند. ترمزهای پایی و ترمز دوچرخه توپی مناسب کودکان نیست همچنین ترمزهای دستی باعث می‌شود به‌مرور کودکان هماهنگی بهتری بین دست‌ها و پاهایشان برقرار کنند.

راهنمای خرید دوچرخه کودکانه

در فروشگاه اینترنتی بایکی لند انواع دوچرخه کودک دخترانه و پسرانه موجود و قابل سفارش است و شما میتوانید دوچرخه مورد نظر خود را با بهترین قیمت برای کودکانتان خریداری کنید.

 

همچنین شما می توانید مقاله عوامل موثر بر قیمت دوچرخه  و مقاله راهنمای خرید و بررسی بهترین برندهای دوچرخه کودک را مطالعه کنید.

 

نظرات (3)

سحر

سلام قسطی می فروشین

    admin

    سلام در حال حاضر فروش فقط به صورت نقدی هست

ناشناس

نه

نظر خود را بنویسید